יכאטות להשכרה

להזמנות: 0522238242

מאז היווסדה בשנת 2003 הפיקה "שירת הים" עשרות רבות של אירועים על פני המים, סדנאות גיבוש, השתלמויות ועוד פעילויות רבות. אנו מתמחים בהפקת אירועים עסקיים ופרטיים ברמה גבוהה הנגזרת מהסטנדרטים הנהוגים בעולם הים והיאכטות. איתנו הכי כיף בחופשה.

כמו כן, עוסקת "שירת הים" בהעצמת יכולות ושיפור עבודת הצוות בקבוצות. בעזרת סדנאות גיבוש העוסקות בנושאי הים השונים כגון מפרשנות, הישרדות, ניווט ועוד, אנו משלבים פעילות מאתגרת לצוותים תוך דגש על חוויה מעשירה מהנה ובעלת ערך מוסף חשוב לכל הצוות.

אם זה רטוב - אנחנו עושים את זה!

"שירת הים" ממוקמת במרינה החדשה בהרצליה, אתר ההופך במהירות למרכז הבילוי של גוש דן והמדינה כולה. המרינה מכנסת אליה את כל אוהבי הים, אוהבי השמש, מתוך הכרה בפוטנציאל העצום הטמון בחופי המדינה. "שירת הים" חולקת את החזון להפוך את חופי ישראל למקום של כיף, בילויים וספורט לכל המשפחה, לאורך כל השנה.

בנוסף ~ "שירת הים" עוסקת בהפקה ויצוג אמנים לארועים שאינם בהכרח על המים... כגון: ימי כייף על מסלול מרוצי מכוניות "קארטינג", הפקות של מסיבות ומופעי ג'אז ועוד ועוד... ככל שנבקש.

לרשות "שירת הים" מגוון רחב של ספינות המתאימות לארועים של עד - 55 אנשים. בואו להגשים נופש-שיט חלומי ע"י השכרת יאכטה נהוגה בידי משיט מקצועי, ליעדים שונים בארץ ובחו"ל. ניתן גם לבלות על גבי יאכטה העוגנת במרינה בהרצליה ללא הפלגה.

ניתן גם לשלב שיט עם ארוע באחד ממוקדי האירוח של המרינה ~ פאבים, מסעדות. לדוגמא פאב אירי "מרפיס" הנמצא בקטגורית המסיבות. פאב המעוצב בסיגנון יחודי המוסיף אווירה ונופך מיוחד לכל מסיבה.

לבלות במרינה בהרצליה על גבי יכאטה מה עוד בן אדם יכול לבקש?

לתור מוטור יכאטות נופש


אתר זה הינו חלק מרשת הנדל"ן והנופש הארצית -

אלוהה נדלן שעשועים ונופש

אתרי אלוהה נוספים:

צימרים בקיסריה
נאות גולף קיסריה
נדלן בקיסריה
יאכטות
נדלן בקיסריה
חברת ניקיון
יאכטה להשכרה
יאכטה למסיבה
בתים למכירה בכרכור
בתים למכירה בבנימינה
דירות נופש בתל אביב
וילות למכירה
וילות להשכרה